„Bëj marrëdhënie Vetëm me të!“ Modelja serbe përgënjeshtron deklaratën e Noizy-t E PRA, manikyr më Romantik i vjeshtës i këtij sezoni është dantella. Modelet e zeza dhe të bardha në një pëlhurë gozhdë monophonique do të shtoni në imazhin tuaj të përsosjes dhe elegancës. Thekse të ndritshme në thonjtë Ju lejojnë të theksoni individualitetin e-shëm, militairecitation e një gruaje dhe ta plotësoni até imazhi i dritës origjinalitet. Modelet e lules në vitin 2017 do t`i pëlqejnë ATO romantike dhe gjeometria e figuruar do të theksojë ashpërsinë e imazhit. Rregulli kryesor është një masë në çdo gjë. Vetëm atëherë manikyrët tuaj do të përshtaten në mënyrë harmonike në imazh dhe do të bëhen Dekorata e SAJ. Tendenca moderne për të dekoruar me vizatime një gozhdë, dhe pjesa tjetër për të mbuluar një pllakë Monokrome pushton zemrat e grave të modës. Një manikyr i Tillé do të bëjë elegancë imazhin më rigoroz dhe do ta ndihmojë ta mbushë até me emocione të papritura. Për më tepër, njerëzit si akset e pazakonta. Por duhet të theksohet se Duke u përpjekur në një manikyr të famshëm, ka kuptim që së pari të përcaktohet Duke përdorur një test të veçantë, pavarësisht nëse përshtateni me këtë Stil. MODELE gjeometrike. Në Fakt, ATA janě një Mozaik që është „i shpërndarë“ në një mënyrë kaotike në gozhdë ose të pikturuar në gishta të veçantë.

Ajo étonne të dy me thjeshtësinë e SAJ dhe ekstravagancë të pazakontë. Gjëja Kryesore-forma të qarta me Linja të drejta. Modelja nGRE temperaturat në supermarché: „malli është shitur i gjithi, Blini pjesën tjetër“ Modelja e famshme „Harron“ të, në shtëpi, shfaqet rrugëve me… Në kreshtën e popullaritetit do të jetë Liman gozhdë në formë bajame-e butë, e pjerrët, PA pjesë të spikatura. Të gjitha përmasat në të janě krejtësisht të përsosur! Një Top Pak i vjedhur NUK do të kthehet poshtë Duke ruajtur të njëjtën formë bajame. 2017 e ardhshme na premton shumë IDE JO noile në botën e modës, PASI AJO do të ndikojë në Trendet në dizajnin e Nyl. Manikyr me një dizajn të pazakontë do të jetë në kulmin e modës. Adresa juaj email s`do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janě shënuar me një * në sezonin e ardhshëm vjeshtë-dimër, DISA drejtime do të mbizotërojnë. Më në modë do të jetë një manikyr: ndonjë manikyr i bukur Mund të bëhen më spektakolare Duke shtuar një shtresë xhami polonais. Ai do të shtojë një vështrim Aktiv glacé me një gozhdë që ndodh pas një xhel për ndërtim.

Ekziston një avantazh më i rëndësishëm i nuancave të lakuara për thonjtë e shkurtër. Ju NUK Mund të shqetësoheni për rritjen e thonjve. Dhe Kur zbatohet llak, Mund të Lini një hapësirë të Vogël të gozhdë, PA u përpjekur plotësisht për të sjellë llak në kutikun. Është e mirë për cuticle, dhe manikyr duket i zoti. manikyr „Dimri 2016“-Trendet e modës së vizatimeve franceze, hënore, me dimër dhe tema të Vitit të RI. Në këtë kohë të Vitit, dizajni kërkon ngjyra të ftohta, Shkëndija dhe strass që imitojnë borë të gazuar dhe Lodra me ngjyra të ndezura në pemën e Krishtlindjes. Pavarësisht se si një Grua përet të duket elegante dhe e pastër, PA një manikyr të bukur, është e pakuptimtë, sepse Duart janě Kartela e thirrjes së gjysmës së bukur. Sot, ka shumë mënyra për të bërë një vepër të Vërtetë të Artit nga marigoldët e ëmbël, dhe Kjo Gjithmonë ndihmohet nga një Art i preferuar i thonjve. Çdo Sezon, dizajnerët në sektorin e bukurisë ofrojnë zgjidhje të Reja, kombinime Origjinale, kështu që ATA që Duan të jenë në Trend, Trendet e modës vitin e ardhshëm.

Gri. Ngjyra më e modës e sezonit, për shkak se përkrahet përkryer me bojra të Tjera, Duke kthyer një manikyr në një mundësi plotësisht të mërzitshme.